CRCW2010680RFKEFHP
Vishay Dale
Prodotto No:
CRCW2010680RFKEFHP
Descrizione:
RES SMD 680 OHM 1% 1W 2010
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 680 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 1W