CRCW25128M87FKTG
Vishay Dale
Prodotto No:
CRCW25128M87FKTG
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES SMD 8.87M OHM 1% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 8.87 MOhms
Series CRCW
Power (Watts) 1W