Casa / Crystals / CS-018-114.285M
minImg
CS-018-114.285M
Connor Winfield
Prodotto No:
CS-018-114.285M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
In magazzino : 2836
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series CS-018
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Connor Winfield
Frequency 114.285 MHz