CS160808-R33K
Bourns Inc.
Prodotto No:
CS160808-R33K
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
0603 (1608 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 330NH 150MA 550MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 30 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 550mOhm Max
Inductance 330 nH
Series CS160808
Type Multilayer
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 125MHz