CS22BNW03
NKK Switches
Prodotto No:
CS22BNW03
Produttore:
NKK Switches
Descrizione:
SWITCH SLIDE DPDT 3A 125V
In magazzino : 7674
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Switch Travel 2.20mm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Termination Style PC Pin
Actuator Type Standard
Current Rating (Amps) 3A (AC)
Contact Finish Silver
Circuit DPDT
Actuator Length 5.10mm
Mounting Type Through Hole
Mechanical Life 50,000 Cycles
Product Status Active
Series CS
Switch Function On-On
Contact Timing Non-Shorting (BBM)
Operating Force -
Voltage Rating - AC 125 V