CS2300CP-DZZR
Cirrus Logic Inc.
Prodotto No:
CS2300CP-DZZR
Produttore:
Cirrus Logic Inc.
Pacchetto:
10-MSOP
Descrizione:
IC FANOUT DIST 10MSOP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 1:2
Differential - Input:Output No/No
Mounting Type Surface Mount
Product Status Last Time Buy
Supplier Device Package 10-MSOP
PLL Yes
Series -
Input Clock
Type Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply 3.1V ~ 3.5V
Output Clock
Mfr Cirrus Logic Inc.
Divider/Multiplier Yes/Yes
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 75MHz