Casa / Crystals / CS325S16000000AAKT
minImg
CS325S16000000AAKT
Citizen Finedevice Co Ltd
Prodotto No:
CS325S16000000AAKT
Descrizione:
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Ratings -
Series CS325S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 16 MHz