Casa / Ceramic Capacitors / CS45SL2GA220JANKA
minImg
CS45SL2GA220JANKA
TDK Corporation
Prodotto No:
CS45SL2GA220JANKA
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CAP CER 22PF 300/440VAC SL
In magazzino : 1145
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Safety, Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 300VAC/440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Temperature Coefficient SL
Product Status Active
Ratings AEC-Q200, X1, Y2
Series CS
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr TDK Corporation
Capacitance 22 pF