CSB-115A-5-10M
R-K Electronics, Inc.
Prodotto No:
CSB-115A-5-10M
Descrizione:
RELAY TIME DELAY 10MIN 10A 120V
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 6 Sec ~ 10 Min
Circuit SPDT (1 Form C)
Function One Shot
Voltage - Supply 115VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC