CSBX1275-6R8M
CODACA
Prodotto No:
CSBX1275-6R8M
HIGH SATURATION POWER INDUCTORS
In magazzino : 290
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 25.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.299" (7.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 14 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.543" L x 0.504" W (13.80mm x 12.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.95mOhm Max
Inductance 6.8 µH