CSC04A01100KFPA
Vishay Dale
Prodotto No:
CSC04A01100KFPA
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
4-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 3 RES 100K OHM 4SIP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 3
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.390" L x 0.098" W (9.91mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series CSC
Power Per Element 200mW
Package / Case 4-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 4
Resistance (Ohms) 100k
Circuit Type Bussed
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C