Casa / Fixed Inductors / CSCF2915H-150MC
minImg
CSCF2915H-150MC
CODACA
Prodotto No:
CSCF2915H-150MC
Produttore:
CODACA
Descrizione:
MNZNHIGHCURRENTPOWERINDUCTOR
In magazzino : 160
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 15A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.606" (15.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 32 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.098" L x 0.776" W (27.90mm x 19.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.65mOhm Max
Inductance 15 µH