CSCM1256-R33M
CODACA
Prodotto No:
CSCM1256-R33M
Produttore:
CODACA
Pacchetto:
3-SMD
Descrizione:
SMD HIGH CURRENT POWER INDUCTORS
In magazzino : 400
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 41A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.215" (5.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 16.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.500" L x 0.492" W (12.70mm x 12.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3-SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.98mOhm Max
Inductance 330 nH