CSI-RSFE-200-UFFR
Linx Technologies Inc.
Prodotto No:
CSI-RSFE-200-UFFR
Descrizione:
CBL ASSY U.FL-RPSMA JK-PL 7.874"
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
1st Connector RP-SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 7.874" (200.00mm)
Mfr Linx Technologies Inc.
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Style U.FL (UMCC) to RP-SMA
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 3 GHz