CSM2512FTR100
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CSM2512FTR100
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 0.1 OHM 1% 3W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 mOhms
Series CSM
Power (Watts) 3W