CSNL1206JT50L0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CSNL1206JT50L0
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES 0.05 OHM 5% 1W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 50 mOhms
Series CSNL
Power (Watts) 1W