CSNL2010JT25L0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CSNL2010JT25L0
Descrizione:
RES 0.025 OHM 5% 1.5W 2010
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 25 mOhms
Series CSNL
Power (Watts) 1.5W