CSRF2512FT35L0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CSRF2512FT35L0
Descrizione:
RES 0.035 OHM 1% 2W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 35 mOhms
Series CSRF
Power (Watts) 2W