CSS2512JT1L50
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
CSS2512JT1L50
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 0.0015 OHM 5% 2W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.041" (1.04mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.5 mOhms
Series CSS
Power (Watts) 2W