CT0201HQF-1N2B
Central Technologies
Prodotto No:
CT0201HQF-1N2B
Descrizione:
SMD CER CORE MULTI-LAYR INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 1.2 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 10GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.1nH
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 80mOhm