CT0201HQF-3N7B
Central Technologies
Prodotto No:
CT0201HQF-3N7B
Guida per l'utente
Inductance 3.7 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 8GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.1nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 360mOhm