CT0201HQF-4N7C
Central Technologies
Prodotto No:
CT0201HQF-4N7C
Guida per l'utente
Inductance 4.7 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 6.4GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.2nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 420mOhm