CT0402CSF-11NK
Central Technologies
Prodotto No:
CT0402CSF-11NK
Guida per l'utente
Inductance 11 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 3.7GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 180mOhm