CT0402CSF-16NH
Central Technologies
Prodotto No:
CT0402CSF-16NH
Descrizione:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 16 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 3.2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±3%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 210mOhm