CT0402CSF-40NH
Central Technologies
Prodotto No:
CT0402CSF-40NH
Guida per l'utente
Inductance 40 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 2.24GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±3%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 440mOhm