CT0402CSF-5N1K
Central Technologies
Prodotto No:
CT0402CSF-5N1K
Guida per l'utente
Inductance 5.1 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 5.8GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 110mOhm