CT0402HPF-2N4J
Central Technologies
Prodotto No:
CT0402HPF-2N4J
Guida per l'utente
Inductance 2.4 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402hpf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 14GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 42mOhm