CT0402LSF-78NJ
Central Technologies
Prodotto No:
CT0402LSF-78NJ
Descrizione:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 78 nH
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Series ct0402lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.6GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 190mOhm