CT0603CSF-3N3M
Central Technologies
Prodotto No:
CT0603CSF-3N3M
Descrizione:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 3.3 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 5.9GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 45mOhm