CT0603CSF-68NM
Central Technologies
Prodotto No:
CT0603CSF-68NM
Guida per l'utente
Inductance 68 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.7GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 340mOhm