CT0603CTF-18NG
Central Technologies
Prodotto No:
CT0603CTF-18NG
Descrizione:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
In magazzino : 30
Guida per l'utente
Inductance 18 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603ctf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.95GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 200mOhm