CT0603CTF-47NJ
Central Technologies
Prodotto No:
CT0603CTF-47NJ
Guida per l'utente
Inductance 47 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603ctf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.9GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 540mOhm