CT0603LSF-121J
Central Technologies
Prodotto No:
CT0603LSF-121J
Descrizione:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 120 nH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0603lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.4GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 150mOhm