CT0805CSF-2N8K
Central Technologies
Prodotto No:
CT0805CSF-2N8K
Descrizione:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 2.8 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 7.9GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 60mOhm