CT0805CSF-621M
Central Technologies
Prodotto No:
CT0805CSF-621M
Descrizione:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 620 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 220MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm