CT0805FSF-181J
Central Technologies
Prodotto No:
CT0805FSF-181J
Descrizione:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 180 nH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0805fsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 600MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 200mOhm