CT0805FSF-392J
Central Technologies
Prodotto No:
CT0805FSF-392J
Descrizione:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 3.9 µH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0805fsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 55MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.6Ohm