CT0805FSF-822K
Central Technologies
Prodotto No:
CT0805FSF-822K
Descrizione:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 8.2 µH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0805fsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 33MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 3.3Ohm