CT0805HTF-56NJ
Central Technologies
Prodotto No:
CT0805HTF-56NJ
Descrizione:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 56 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805htf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.85GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 390mOhm