CT09E-04T273-5
Challenge Electronics
Prodotto No:
CT09E-04T273-5
Descrizione:
MAGNETIC XDCR 2-4V TH
In magazzino : 2093
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Input Type Zero-Peak Signal
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination PC Pins
Voltage - Rated 3 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Current - Supply 70mA
Product Status Active
Voltage Range 2 ~ 4V
Ratings -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Series -
Sound Pressure Level (SPL) 86dB @ 3V, 10cm
Technology Magnetic
Mfr Challenge Electronics
Frequency 2.73kHz