Casa / Fixed Inductors / CT1008LDLSF-8R2K
minImg
CT1008LDLSF-8R2K
Central Technologies
Prodotto No:
CT1008LDLSF-8R2K
Descrizione:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 8.2 µH
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct1008ldlsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 24MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 395mOhm