Casa / Fixed Inductors / CT1008LSCF-820K
minImg
CT1008LSCF-820K
Central Technologies
Prodotto No:
CT1008LSCF-820K
Descrizione:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 82 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008lscf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 13MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 19Ohm