CT1008PSF-392M
Central Technologies
Prodotto No:
CT1008PSF-392M
Descrizione:
SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 3.9 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008psf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 172MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 290mOhm