CT1206CSF-015M
Central Technologies
Prodotto No:
CT1206CSF-015M
Descrizione:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 15 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1206csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 3.2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 100mOhm