CT1206CSF-022J
Central Technologies
Prodotto No:
CT1206CSF-022J
Guida per l'utente
Inductance 22 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1206csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 100mOhm