CT1206CSF-082M
Central Technologies
Prodotto No:
CT1206CSF-082M
Guida per l'utente
Inductance 82 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1206csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 210mOhm