CT1812CSF-1R5J
Central Technologies
Prodotto No:
CT1812CSF-1R5J
Descrizione:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 1.5 µH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1812csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 210MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.6Ohm