CT622LYF-151M
Central Technologies
Prodotto No:
CT622LYF-151M
Descrizione:
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
Guida per l'utente
Inductance 150 µH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 3.2MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 370mOhm