CT622LYF-181M
Central Technologies
Prodotto No:
CT622LYF-181M
Guida per l'utente
Inductance 180 µH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 2.8MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 58Ohm