CT622LYF-332K
Central Technologies
Prodotto No:
CT622LYF-332K
Guida per l'utente
Inductance 3.3 mH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 700kHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 9Ohm